APB wykład 4 – debugowanie, profilowanie, logowanie

Dziś mamy wykład zdalny. Spotykamy się o 14:15 (można będzie pewnie dołączać od 14tej) na google meet. Link wyślę do Państwa przez usosmail i rocket chat.

Spróbujemy dziś porozmawiać o debugowaniu, profilowaniu, logowaniu w pythonie na podstawie tych slajdów:wyk4-debugowanie. Jeśli starczy nam czasu, wrócimy też do tematów z poprzedniego wykładu, który się nie odbył, nt. automatycznych testów oprogramowania.

Podczas labów, chciałbym znowu porozmawiać z Państwem nt. postępów w pracy zespołowej. Proponuję, żebyśmy tym razem zrobili to także na platformie google meet, w tym samym miejscu gdzie wykład. Jeśli mają Państwo preferencje co do czasu, proszę zapisywać się (zespołowo) pod tym linkiem: https://doodle.com/poll/pp2nb3vtqnursxzb

Przypominam, że do przyszłej środy spodziewam się od każdego z zespołów opisu Państwa projektu. Zdaję sobie sprawę, że stan zagrożenia epidemiologicznego nie pomaga Państwu w pracy zespołowej, ale jestem przekonany, że mogą Państwo wykorzystać dostępne narzędzia do efektywnego działania. Możemy też poświęcić część wykładu na dyskusję nad problemami technicznymi w komunikacji i pomyśleć nad najlepszymi technologiami, które mogą Państwu pomóc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *